سبد خرید شما خالی است.

موفقیت در بورس

فیلتر نویسی و استفاده از فیلترهای کاربردی یکی از مهمترین راههای انتخاب بهترین نمادها جهت بررسی و تحلیل تکنیکال می باشد.اگر تمایل به یادگیری فیلترنویسی دارید می توانید این مجموعه را از وب سایت همکاران تهیه نمایید.

چرا خدمات ما

اما خدماتی که در این وب سایت ارایه می شوند شما را از هر گونه اشتباه در تحلیل تکنیکال  و انتخاب سهم برحذر می دارند.بطوریکه شما با درج فیلترهای رایگان یا فیلترهای اختصاصی ما در دیده بان بورس بهترین نمادهای الک شده را انتخاب و سپس در برنامه مفیدتریدر یکی از سیستم های پیشنهاد سیگنال خرید و فروش بازاردی جی را روی سهم اعمال کنید.(برای کوتاهمدت و میانمدت سیستم 7 بازار دی جی) در این سیستم با مشاهده علامت سیگنال روی نمودار و تایید توسط دیگر اندیکاتورها جای شکی برای خرید باقی نمی ماند.(استفاده از فیلتر جاودویی بازاردی جی که توسط استراتژی دکتر حسینی بر (استاد اقتصاد دانشگاه) نوشته شده است). برای خرید و فروش های نوسانی توصیه میشود. و برای خرید و فروش های روزانه تا بلندمدت نمادهای مناسب تر را از طریق برنامه فیلترینگ که با شبکه عصبی نمادها را رصد می کند توصیه می شود که بعد از آن در صورت تایید توسط سیستم های بازاردی جی بدون کوچکترین شکی نسبت به خرید اقدام نمایید.

یعنی سه محصول فیلتر اختصاصی و جادویی نوسانگیری و سیستم هشدار سیگنال 7 یا دو و سه و یا دیگر سیستم ها و برنامه فیلترینگ شبکه عصبی شما را از هر سایت و کلاس آموزشی و خرید سیگنالی بی نیاز می کند.

روش کار خرید سهام سودده برای نوسان گیری

برای خرید سهام نوسان گیری قبل از هرچیزی باید از بین صدها نماد کل بورس را باید الک کرد تا نمادهایی که بهترین شرایط را دارند جهت بررسی بیشتر انتخاب کنیم نمادهایی که به احتمال 90 درصد به بالا در چند روز آتی رشد قیمت خواهند داشت.

برای این کار دو راه توصیه می شود.

1- برنامه فیلترینگ نمادها (با شبکه عصبی)

این برنامه دارای بانک اطلاعاتی بسیار قوی از شاخص های برآوردی بورس از جمله فشار عرضه و تقاضا در هر روز،تعداد روزهای کاهشی یا افزایشی قیمت،شاخص های آماری بدست آمده با اقتصاد سنجی و….. می باشد که شما بعد از باز کردن برنامه نمادهای ستون پیشنهادی برای نوسانگیری را انتخاب می کنید.

2-استفاده از فیلترهای دیده بان بورس

از این نوع فیلترها بسیاری در اینترنت بصورت رایگان وجود دارد که متاسفانه حتی برخی وب سایت ها آنها را بصورت ترکیبی یا تکی با قیمت های آنچنانی بفروش می رسانند. برخی از این اندیکاتورها را به رایگان می توانید استفاده نمایید.

اما پیشنهاد ویژه ما فیلتر فوق حرفه ای و طلایی بورس هست که برای اولین بار پس از تست صدها استراتژی و هزاران فیلتر نوشته شده است در بورس صددرصد معنا ندارد اما در صورت عدم رضایت پس از دو ماه می توانید چند برابر معادل وجه پرداختی تخفیف ویژه خرید کلیه محصولات این وب سایت که بالغ برچند میلیون می شود دریافت دارید.

پس از دریافت پیشنهادات فیلتر و یا برنامه فیلترینگ کافیست تاییدیه آن را با سیستم هشدار 7-2 بازار دی جی مشاهده نمایید تا با اطمینان از کسب سود آن سهم لذت ببرید.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.