سبد خرید شما خالی است.

قوانین مرتبط با فیلترها

– طبق مواد قانونی مورد اشاره درتوضیحات محصول امکان عودت محصول دیجیتالی و نرم افزاری به هیچ عنوان وجود ندارد.

-هزینه پرداختی مربوط به فیلتر مورد اشاره در توضیحات هر محصول می باشد.

-تعهد سایت دررفع اشکال فیلتر تا زمانی معتبر می باشد که خدمات در سرور بورس ارایه گردند و ملاک زمان جاری خرید می باشد و در صورت قطع سرور و یا عدم ارایه داده ها از طرف بورس مسیولیتی متوجه سایت نیست.

-فیلتر بر اساس استراتژی امتحان شده  عمل می نماید لذا ممکن است در شرایط رشد بالای بورس یا افت شدید بورس فیلتر هیچ خروجی نداشته باشد.

-ممکن است در برخی از روزها داده های گذشته بورس از طرف سرور بورس در دسترس نباشند که این عدم دسترسی ممکن است باعث خطای ساختار از جمله عدم شناسایی متغییر k  شود.لذا با توجه به عدم دسترسی طراحان فیلتر به ساختار سرور بورس مسپولیتی متوجه وب سایت نمی باشد.

-از نظر طراحان خروجی یک فیلتر در ماه سه مرحله عادی می باشد لذا این وب سایت در خصوص خروجی مکرر فیلتر بطور متناوب مسپولیتی ندارد.

-هزینه پرداختی مربوط به یکی از فیلترها می باشد ولی جهت جلب رضایت کاربر سعی شده است همزمان چندین فیلتر با استراتژی مشابه  در کنار آن محصول ارایه شوند تا در صورت عدم دسترسی به داده های تاریخی از طرف سرور بورس و یا ظاهر شدن خطا کاربر بتواند از خروجی سایر فیلترهای اهدایی استفاده نماید.

-این فیلترها برای اولین بار نوشته شده اند و دارای مجوز نشر دیجیتال بوده و در صورت فروش مجدد و یا در اختیار گذاشتن آن در دسترس دیگران حق پیگیری قضایی محفوظ می باشد.

قبل از خرید توضیحات هر محصول را به دقت مطالعه نمایید چرا که بر خلاف اندیکاتورها امکان ارایه نسخه تستی وجود ندارد ولی ما تضمین می نماییم که این فیلترها برای اولین بار در این وب سایت ارایه می شوند و برخلاف صددرصد وب سایت هایی که مبادرت بفروش اندیکاتورهای رایگان به قیمت چند میلیونی می نمایند (عدم ارایه نسخه تستی مهمترین گواه بر فروش نسخه های رایگان می باشد) و برخلاف وب سایت هایی که فیلترهای رایگان در اینترنت را به قیمت چند صد هزارتومان می فروشند این محصولات ماحصل ماهها مطالعه و برنامه نویسی دست اندرکاران این وب سایت می باشند.

-فیلترها مثل چاقوی دو لب می مانند لذا مسئولیت هرگونه سود و زیان استفاده از خروجی فیلترها بعهده کاربر می باشد و حتما  قبل از خرید وضعیت تکنیکی سهم را با اندیکاتورهای بازاردی جی (اندیکاتور تحلیل خودکار و یا اندیکاتورهای مربوط به استراتژی ها) بررسی نمایید و بعد از اطمینان مبادرت به خرید نمایید.

قوانین مرتبط با اندیکاتورها

-هر یک از اندیکاتورها محاحصل ماهها وسالها مطالعه و تحقیق و آزمون داده ها می باشند و برای اولین اولین بار در این وب سایت ارایه می شوند و برخلاف وب سایت هایی که اندیکاتورهای رایگان خود متاتریدر را به قیمت میلیونی (برای فریب بیشتر قیمت بالا درج می نمایند تا کاربر ترغیب به خرید شود) می فروشند (بعلت عدم آشنایی با الفبای بورس و برنامه نویسی امکان ارایه نسخه تستی را ندارند) کلیه اندیکاتورهای این وب سایت دارای نسخه تستی می باشندو وب سایت متعهد می گردد عینا محصولی همانند محصول تست شده را ارایه نماید.

-هزینه پرداختی برای هر محصول هزینه محصول جاری با همین خصوصیات نسخه تستی می باشد با این حال جهت رضایت کاربران در صورت ارایه نسخه بروز شده آن نسخه نیز به رایگان برای خریداران قبلی ارسال خواهد شد.

-هر خرید اندیکاتور فقط برای یک سیستم معتبر می باشد و درصورت استفاده روی چند سیستم این وب سایت هیچگونه مسپولیتی در خصوص بلاک ای پی همه سیستم ها و فعال شدن قفل امنیتی جهت  کاهش تدریجی ضریب اطمینان و افزایش تدریجی ضریب خطای هشدارها ندارد.

-استفاده از هشدارهای هر سیستم و کسب هر گونه سود و زیان ناشی از این هشدارها بعهده کاربر می باشد و این اندیکاتورها بعنوان یک ابزار کمکی ارایه شده اند.

-حق پیگیری قضایی در صورت سوءاستفاده از اندیکاتورها محفوظ می باشد.

-هر اندیکاتور برای یک استراتژی بخصوص طراحی شده است مثلا استراتژی 12 برای خرید و فروش های هفتگی،استراتژی 7 برای خرید و فروش های میانمدت و بلندمدت،استراتژی 5 برای نمادهایی که اصلاح انها اتمام یافته است و اندیکاتور با درصد بالایی نسبت به سوددهی سهم  ارزیابی را انجام می دهد و بعد مبادرت به هشدار خرید می نماید و یا استراتژی فوق حرفه ای 3 برای کوتاهمدت تا بلندمدت و نوسانی  طراحی شده اند.

-در بورس صددرصد معنی ندارد لذا ممکن است برخی از هشدارها قبل از سوددهی هشدار خروج صادر شود لذا مسئولیت استفاده از اندیکاتورها بعهده کاربر می باشد.

-مدیران وب سایت متعهد به ارایه اندیکاتورهایی با تحلیل یکسان برای همه نمادهای بورس می باشند و برخلاف وب سایت های فروش سیگنال ، هیچگونه دخل و تصرفی در تحلیل های هر استراتژی چه بصورت مستقیم و چه بصورت غیرمستقیم  نخواهد شد.

-اندیکاتورهای بازاردی جی از صفر تا صد بصورت پایه ای توسط تیم برنامه نویسی بازاردی جی  طراحی شده اند و سعی گردیده است هر اندیکاتور مستقل از سایر اندیکاتورهای پیشفرض متاتریدر5  باشد و درمواردی که از فرمول های سایر اندیکاتورها (داخلی همانند اراد و یا خارجی همانند برخی از اندیکاتورهای پیش بینی) در فرمول های اندیکاتورهای مادر بازاردی جی استفاده گردیده است  این استفاده با مجوز کتبی  مدیر و مالک اندیکاتور مذکور می باشد(در حال حاضر بجز دو مورد از فرمول های سایر اندیکاتورها استفاده نشده است).

-اندیکاتورهای بازاردی جی اختصاصا برای پلتفرم متاتریدر5 طراحی گردیده اند لذا وب سایت بازاردی جی هیچگونه مسئولیتی در خصوص عدم ارایه خدمات و بانک اطلاعاتی سایر بازارهای داخلی (همانند قطع سرور مفید ترید و یا انحلال شرکت مذکور) ندارد.لذا تامین و ارایه داده های اطلاعاتی مربوط به نمادها و سایر بورس های داخلی و خارجی  بعهده طراحان اندیکاتورهای بازاردی جی نمی باشد.

-ملاک پشتیبانی از اندیکاتورها وضعیت جاری پلتفرم متاتریدر5 می باشدو در صورت عدم بروز رسانی و یا ارایه خدمات از طرف مدیران ئلتفرم متاتریدر5  هیچگونه مسئولیتی متوجه بازاردی جی نمی باشد.

-طبق قوانین تجارت الکترونیکی امکان عودت محصولات دیجیتالی و نرم افزاری به هیچ عنوان وجود ندارد.